Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народний депутат Юрій Бойко заявив в ефірі телеканалу «112 Україна» в середу, 17 квітня.

Він підкреслив, що кожен місяць роботи нинішнього складу парламенту завдає шкоди країні та людям. «Верховна Рада має бути розпущена відразу після звіту уряду та його відставки. Сьогоднішній парламент не має права представляти інтереси громадян України, тому що рівень його підтримки – аж 4%. Залишки правлячої більшості живуть окремим від країни життям. Чим швидше нинішній парламент піде в історію, тим краще для країни і людей», – зазначив опозиційний політик.

Юрій Бойко вважає непрацюючий парламент величезною загрозою в ситуації, коли президент, що йде зі свого посту, залишає за собою дуже важку спадщину у вигляді війни на сході та економічної кризи.

За його словами, більшість депутатів не готова до розпуску Верховної Ради. «Кожен знайшов собі якусь «годівницю». Вони до цього звикли і будуть до останнього триматися за свої крісла. Для багатьох депутатів це остання каденція – більше їх люди не оберуть. Але українці бачать, до чого парламент довів країну, і виступають за його розпуск. Нинішній склад Верховної Ради втратив довіру громадян», – підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

«У нинішньому парламенті зібралася пропрезидентська більшість, вони призначили свого прем’єр-міністра. Три роки працює уряд без звіту перед парламентом і перед людьми, і це в умовах економічної кризи. Подібна ситуація не повинна повторитися в майбутньому. У нас, взагалі-то, парламентсько-президентська республіка. І ми рухаємося до того, що парламент гратиме більшу роль в житті країни, ніж він грає сьогодні. Президентські вибори розколюють країну. Нам не потрібно таких виборів, які одну частину країни протиставляють іншій», – резюмував Юрій Бойко.

Останні записи