Тарифний геноцид і недоступність субсидій призвели до високого рівня соціального песимізму українців. А це може стати причиною різкого збільшення боргів за житлово-комунальні послуги до 100 млрд гривень вже найближчим часом.

Про це заявив журналістам Юрій Бойко, коментуючи отримані українцями останні платіжки за житлово-комунальні послуги.

«Я постійно зустрічаюся з людьми у різних регіонах України. І в кожній точці країни люди доведені до крайності. Тарифний геноцид і обмежена доступність субсидій привели до високого рівня соціального песимізму українців. Люди просто не знають, як виживати в умовах, які створила влада. Останні платіжки за січень остаточно заганяють людей у ​​злидні через те, що вони не в змозі оплатити ці космічні тарифи. Якщо не вжити заходів, то ще через місяць-два борг за житлово-комунальні послуги перевалить за 100 млрд гривень проти нинішніх 55 млрд. Це стане наочним показником бездарної роботи уряду», – заявив Юрій Бойко.

Опозиційний політик зазначив, що найбільш вразливими в Україні залишаються люди похилого віку, тоді як молодь налаштована виїжджати з країни.

«Мені все частіше скаржаться люди старшого віку, що у багатьох із них діти і внуки через відсутність роботи раніше просто їздили на заробітки в інші країни, а тепер – все частіше замислюються над тим, щоб не повертатися в Україну. Цей режим за п’ять років створив умови, щоб активна молодь покидала країну назавжди. Це злочин проти власного народу», – підкреслив Юрій Бойко.

Він зазначив, що за нинішньої влади надії на зміну ситуації нема. Однак опозиційний політик запропонував реальні заходи, які врятують ситуацію і полегшать життя людей.

«Ми зареєстрували невідкладні законопроекти, які обов’язково будуть прийняті після нашої перемоги. Це законопроект про зниження ціни на газ і законопроект про списання боргів за житлово-комунальні послуги. Це цілком реальні заходи із запобігання комунального колапсу та полегшення життя людей. Не можна допустити, щоб Україна перетворилася на відсталу і злиденну країну, де люди вимирають від нелюдських тарифів і цін», – резюмував Юрій Бойко.

Останні записи