Про це під час робочої поїздки у Херсон заявив народний депутат України, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

Опозиційний політик нагадав, що від освіти залежить розвиток суспільства, і Україна завжди пишалася своїми науковими школами, своїми фахівцями.

«Сьогодні я побував в унікальній школі, єдиній російськомовній школі Херсона, яка дає дитині всебічний гармонійний розвиток. Діти знають англійську мову, беруть участь у театральних постановках, дуже добре обладнаний клас інформатики — видно, що діти вчаться із задоволенням. Вражає рівень викладання фізики. Це унікальна російськомовна школа, і наше завдання — захистити таку школу, не дати знищити російську мову, не пропустити закон, який формально називається законом про захист української мови, а насправді — це закон по знищенню російської мови. Адже якщо цей закон доповзе до прийняття, то школи, такі, як ця, можуть опинитися під загрозою закриття», — сказав Юрій Бойко у коментарі журналістам.

Засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ  – ЗА ЖИТТЯ запевнив, що разом зі своєю командою докладе всіх зусиль, щоб не допустити закриття і знищення російськомовних шкіл, учні яких займають призові місця на олімпіадах у тому числі і з української мови.

«Це наше надбання, і я його буду захищати. Тому серед основних завдань бачу підтримку ось таких шкіл, де працюють ентузіасти, де вчителі живуть своєю професією, а діти — задоволені і щасливі», – підсумував Юрій Бойко.

Останні записи