Про це народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив в ефірі телеканалу «Інтер», коментуючи зростання тарифів на тепло з 1 січня.

Він підкреслив, що збільшення тарифів на газ у 8 разів призвело до того, що люди почали відмовлятись від благ цивілізації. «Це масові випадки. Я особисто бачив на власні очі, коли люди перекривали газ і йшли в ліс або до себе в сад рубати дрова, щоб ними топити хату. Тобто їх повернули навіть не в минуле, а в позаминуле століття. Коли я був міністром енергетики, то проводив програму газифікації. У нас 67% населених пунктів в країні були газифіковані. А те, що нинішня влада виштовхує людей з цивілізації – це ганьба», – сказав опозиційний політик.

«Люди не в змозі платити за такими тарифами, а намагання ще підняти їх з 1 січня – це взагалі буде катастрофа. Після зміни влади ми, звісно, це скасуємо. У нас підготовлений законопроект №9403, який показує, якою має бути економічно обґрунтована ціна на газ для всіх категорій споживачів. На сьогоднішній день вона не повинна перевищувати 4 820 гривень за 1000 кубометрів. І після зміни влади цей законопроект буде прийнято», – підкреслив Юрій Бойко.

Останні записи