Юрій Бойко закликав усі по-справжньому опозиційні сили відкинути амбіції та об’єднатися

«Опозиційна платформа – За Життя» продовжує переговори з політичними силами і громадськими організаціями з метою створення єдиної опозиційної партії. Про це розповів в ефірі ток-шоу «Пульс» на телеканалі «112», її співзасновник, Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко.

«Ми зробили перший крок. Я вважаю, що ми почули свого виборця. Почули людей, які хочуть об’єднатися для того, щоб нинішній режим, який накоїв чимало лиха в країні, якнайшвидше пішов в історичне небуття. А для цього потрібно об’єднатися всім, хто хоче миру і стабільності в країні. Щоб не було такого початку опалювального сезону, як сьогодні, коли міста один за іншим за борги позбавляють опалення», – зазначив Юрій Бойко.

Політик розповів, що рішення про проведення переговорів щодо об’єднання опозиційних сил було прийнято приблизно два місяці тому.

«Ми змогли переступити всі політичні та особисті амбіції заради того, щоб створити єдиний опозиційний рух, який змете нинішню владу на виборах і поверне країну до нормального розвитку», – підкреслив Юрій Бойко.
Також він, закликав своїх колег з ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, приєднатися до єдиного опозиційного об’єднання.
«Вважаю, що сьогодні потрібно відкинути всі політичні та особисті амбіції і об’єднатися разом в єдиному опозиційному русі», – сказав політик.

«Я часто буваю в регіонах, люди запитують – скажіть, будь ласка, коли ви вже об’єднаєтеся? Ми почули наших виборців. І це тільки перший крок. Я не кажу, що є повне розуміння у всіх сторін. Є ще проблеми, але я впевнений, що ми на нормальному, правильному шляху. Ми створили політичну платформу, до неї приєднуються громадські організації, політичні партії. В результаті ми створимо єдину політичну партію «Опозиційна платформа – За Життя». Я запрошую всіх, хто хоче добра для країни, хто хоче стабільності, бути учасниками цього об’єднання, цієї платформи», – додав Юрій Бойко.

За його словами, у єдиної опозиційної платформи три пріоритетні завдання – мир на Сході, відновлення економіки і реальна боротьба з корупцією. Співзасновник «Опозиційної платформи – За Життя» підкреслив, що головною метою об’єднання є захист людей: від свавілля і непрофесіоналізму представників влади, рейдерства, а також зривів опалювального сезону, стрибків цін і тарифів.

Нагадаємо, що в п’ятницю, 9 листопада 2018 року відбулося підписання Юрієм Бойком і Вадимом Рабіновичем угоди про створення об’єднання «Опозиційна платформа – За Життя». Згідно з документом, передбачається висунення єдиного кандидата від опозиційного об’єднання на президентські вибори, а також спільна участь представників об’єднання у парламентських та місцевих виборах.

Останні записи