Народний депутат, Співголова міжфракційного депутатського об’єднання «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Бойко закликав Європейський союз стати посередником у врегулюванні кризової ситуації в Азовському морі.

«Наша позиція полягає в тому, що зараз необхідно запросити структури Європейського союзу, щоб вони визначили майданчик і виступили посередником для проведення прямих переговорів між представниками влади України та РФ. Це потрібно зробити заради того, щоб уникнути масових трагедій в разі ескалації військового конфлікту. Необхідно негайно розпочати прямі переговори, для того щоб зберегти життя людей», – заявив опозиційний політик.

Він підкреслив, що саме по собі введення воєнного стану не вирішить питання деескалації конфлікту в зоні Азовського моря. «А що буде завтра після введення воєнного стану? Це поверне полонених, розрядить ситуацію, настане деескалація? Ні, після введення воєнного стану в практичному плані нічого не зміниться», – підкреслив Юрій Бойко.

«Якщо ж сьогоднішня влада хоче таким чином зірвати президентські вибори, то ціна цього сценарію – життя українських громадян, подальший колапс економіки і, в підсумку, розвал країни», – зазначив парламентарій.

Останні записи