ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ оскаржить дискримінаційний закон про мову у Конституційному суді. Про це заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи підписання президентом Порошенко цього закону.

«З тріском програвши на виборах, втрачаючи владу і повноваження, Петро Порошенко намагається продовжити свій антинародний політичний курс. Черговим таким порушенням прав людини і громадянина стало підписання закону «Про особливості функціонування української мови». Цим кроком режим, що минає, спробував зробити неможливим використання рідної мови російськомовними громадянами і представниками інших національних громад», – заявив Юрій Бойко.

Народний депутат зазначив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ оскаржить закон про мову у Конституційному суді.

«Цей антиконституційний, антигуманний і такий, що суперечить всім міжнародним правовим нормам закон недовго буде псувати життя людям. Ми готуємо звернення до Конституційного суду на предмет розгляду закону про мову як такого, що суперечить Конституції України та міжнародним правом. А на майбутніх виборах найважливішим для нас стануть і скасування цього закону, і перегляд всіх репресивних актів, які за п’ять років наплодив режим Порошенка», – додав Юрій Бойко.

За словами опозиційного політика, п’ять років правління Порошенка – це планомірне знищення конституційних прав і свобод українських громадян.

«Влада-банкрут всі ці п’ять років цілеспрямовано позбавляла мільйони українських громадян права на гідне життя, на історичну пам’ять, на свободу думки, совісті і віросповідання, позбавляла права говорити, слухати і вчитися рідною мовою. Вигнавши цю владу ми, доб’ємося того, що права кожного українського громадянина, незалежно від його етнічної, конфесійної, релігійної приналежності або способу мислення будуть забезпечені і захищені», – підкреслив Юрій Бойко.

Останні записи