Влада вчергове намагається відволікти людей від реальних проблем, в які занурена країна, – військового конфлікту, соціального і тарифного геноциду, катастрофічного падіння рівня життя. Замість вирішення цих злободенних питань, влада знову спекулює на гострій темі – Верховна Рада готується проголосувати за законопроект про забезпечення функціонування української мови.

Про це йдеться у заяві Юрія Бойка, розміщеній на сайті ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

«Навіть побіжний погляд на цей законопроект показує позицію держави-диктатора, яка здійснює тотальний контроль усієї сфери суспільного життя народу України. На наших очах здійснюється спроба підмінити основи конституційного ладу України. Замість народу України, багатонаціонального, з безліччю культур і мов, носієм суверенітету вони бачать виключно «титульну націю», «український етнос», ставлячи її права над усіма іншими 130 національностями, які проживають в Україні», – зазначає політик.

Юрій Бойко нагадує, що основою європейських практик національного розвитку є прямо протилежний принцип діалогу культур, єдність через різноманіття, але ніяк не через обмеження інших культур і народів.

«Даний законопроект є виключно передвиборчим піаром. Влада не розуміє, що таким чином вона не об’єднує Україну, а вчергове розколює суспільство. Справжня мова влади – не українська. Справжня мова нинішньої влади – мова нетерпимості і ненависті до інакомислячих», – йдеться у заяві.

Завновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ також повідомив, що ініційована розробка альтернативного законопроекту про мову, і запросив представників усіх національностей, що живуть в Україні, взяти участь у його підготовці для захисту конституційного права громадян України на використання рідної мови у своєму суспільному та приватному житті.

Останні записи