Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народний депутат Юрій Бойко заявив у коментарі журналістам у п’ятницю, 31 травня.

Він підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ виступає за зміну виборчої системи.

«Наша політична сила виступає за те, щоб ця Верховна Рада була переобрана якомога скоріше. І вибори мають пройти за пропорційною системою з відкритими списками. Наступного тижня планується розгляд у другому читанні Виборчого кодексу, який передбачає зміну виборчої системи. Але враховуюче те, що до нього подано дуже багато поправок, то буде намагання затягнути процес розгляду і провести вибори за старою системою. Виборчий кодекс можна було ухвалити ще два роки тому, і ми на цьому наполягали, адже мажоритарка перетворилася на символ політичної корупції», – зазначив опозиційний політик.

«Ми будемо наполягати, щоб процедура розгляду була прискорена. Але парламент не працює належним чином і навряд чи зможе до виборів ухвалити Виборчий кодекс», – сказав Юрій Бойко.

За його словами, розгляд Виборчого кодексу затягувався через позицію влади, що йде.

«Це була позиція президента Порошенка — не вносити кодекс у зал парламенту. Виборчий кодекс вигідний українському народовi, який хоче мати чесний законодавчий орган. А залишки правлячої коаліції не зацікавлені у його прийнятті, тому що вони не зацікавлені в чесних виборах», – резюмував засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Останні записи