У вівторок, 22 січня, Центральна виборча комісія зареєструвала Юрія Бойка кандидатом у Президенти України. Нагадаємо, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ подав документи для реєстрації 17 січня.

Юрій Бойко розповів журналістам, що йде на вибори заради перемоги всієї країни над режимом, що дискредитував себе. «Країна втомилася від псевдореформ і безперервної війни. Люди хочуть миру та спокійного життя. Ми дамо їм це. Зупинимо війну, відродимо економіку, припинимо згубну тарифну політику, повернемо в Україну стабільність. Країна буде розвиватися, а не розпадатися, слухаючи нескінченні обіцянки дискредитованих політиків», – зазначив кандидат в президенти.

Юрій Бойко впевнений: у нинішньої влади залишилися лічені дні, і 2019-ий стане роком початку процвітання України.

«Нас підтримує вся Україна, всі, хто переживає за її майбутнє і майбутнє своїх дітей. Нам тут жити і працювати. Ми готові до боротьби, і ми переможемо, тому що за нами – правда», – підкреслив опозиційний політик.

Згідно з останніми соцопитуваннями, кандидат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ входить до трійки лідерів президентського рейтингу. Так, згідно з опитуванням, проведеним в січні Інститутом аналізу та прогнозування, Юрій Бойко займає третє місце у рейтингу – за нього готові проголосувати 11,6% опитаних. Він відстає від Володимира Зеленського, який йде другим, на 1,3%.

Останні записи