Про це він розповів журналістам під час брифінгу в кулуарах Верховної Ради у вівторок, 18 грудня.

Юрій Бойко наголосив, що нинішня влада драконівськими тарифами відібрала в людей всі блага цивілізації, відкинувши українців в позаминуле сторіччя.

«Я на власні очі переконався в цьому в с.Скригалівка Київської області, де літня жінка змушена відмовитися від газу, бо ціна захмарна, і вирубати дерева у садку на дрова. І така ситуація є масовою», – навів приклад Юрій Бойко.

Засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ підготував законопроект №9403, в якому розрахував економічно обґрунтовану ціну на газ для всіх категорій споживачів.

«Газ власного видобутку відповідно до Конституції належить народу України. Його собівартість – приблизно 1500-2000 гривень в залежності від свердловини. Його добувається 15 мільярдів кубів. Окрім того, є ще 15 мільярдів імпортованого газу. Якщо ми зробимо суміш, то середньозважена ціна на газ, відповідно до наших розрахунків, не буде перевищувати 4 823 гривні. Але й це ще не все, адже необхідно добитися зменшення собівартості видобутку і закупівельної ціни на імпортований газ. Тоді вартість газу для споживачів буде ще меншою», – зазначив народний депутат.

Юрій Бойко очікує, що зареєстрований ним законопроект наштовхнеться на шалений опір в парламенті. «Незважаючи на це, ми вимагатимемо, щоб його було проголосовано невідкладно, і це принципове для нас питання, тому що народ вже не може терпіти тарифний геноцид. А після зміни влади ми повернемо ціни, які існували до січня 2014 року і люди мали можливість нормально жити і оплачувати комунальні послуги, а промисловість – працювати», – наголосив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Останні записи