Про це заявив народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, відповідаючи на питання журналістів щодо роботи ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ЗА ЖИТТЯ у Верховної Ради на поточному пленарному тижні. «Мораторій на продаж землі, зниження тарифів, заборона вирубки лісів – це безумовно наші пріоритети», – сказав Юрій Бойко.

Народний депутат зазначив, що в порядку денному останнього в цьому році пленарного тижня є лише декілька дійсно важливих законопроектів. «На останній пленарний тиждень звалили 126 законопроектів – починаючи від зміни назв міст і завершуючи ратифікаціями і політичними деклараціями. Є лише декілька законопроектів, які підтримує ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ. Перш за все, це продовження мораторію на продаж землі. Суспільство не розуміє, як зараз можна продавати землю, люди проти цього. Також ми підтримуємо законопроект про заборону вирубки лісів в Карпатах. Цей хижацький процес потрібно зупинити. Також є кілька важливих законопроектів, які стосуються агропромислового сектору», – сказав опозиційний політик.

Юрій Бойко наголосив, що першочерговим питанням для опозиціонерів залишається зниження тарифів на газ. «Головне – ми будемо наполягати на розгляді законопроекту №9403, який закріпляє економічно обґрунтовану ціну на газ для населення. Для нас це принципове питання і на цьому пленарному тижні, і на всіх наступних. Тому що зараз через космічні тарифи люди змушені відмовлятись від газу – це повернення навіть не в минуле, а в позаминуле століття», – підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Останні записи