Про це народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час робочого поїздки до Кривого Рогу, в ході якої він відвідав теплогенеруюче підприємство «Криворізька теплоцентраль» і поспілкувався з його працівниками.

Юрій Бойко підкреслив, що для всіх категорій споживачів повинна бути встановлена ​​єдина ціна на газ – вона не повинна перевищувати 4,9 грн за куб. м. Зниження вартості блакитного палива не тільки дасть людям можливість повноцінно користуватися благами цивілізації, а й дозволить зменшити собівартість продукції українських підприємств.

«Якщо змішати 15 млрд кубометрів газу власного видобутку за ціною 2500 грн і 15 млрд кубометрів імпортованого газу вартістю 330 доларів, то можна вийти на єдину ціну для всіх категорій споживачів – і для населення, і для комунальної сфери, і для промисловості. За нашими розрахунками, цінова межа – 4900 грн за тисячу кубометрів. Відповідні розрахунки наведені в законопроекті №9403, який я подав до Верховної Ради. Після зміни влади ми обов’язково доб’ємося його прийняття. Тарифному знущанню над людьми, яке влаштувала нинішня влада, буде покладено край», – зазначив опозиційний політик.

За його словами, зараз Україна продовжує закуповувати все той же російський газ, тільки через Європу, що призводить до його значного подорожчання. «Голосно заявивши, що «ми зліземо з російської газової голки», влада тягне цей же газ з Європи, але вже на 100 доларів дорожче», – сказав Юрій Бойко.

Останні записи