Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив, відповідаючи на запитання глядачів свого YouTube-каналу.

Політик наголосив, що знизити тарифи більш ніж у два рази – реально, і в опозиціонерів є відповідний законопроект, у якому розрахована економічно обґрунтована ціна на блакитне паливо.

«У нас є законопроект, який передбачає зниження ціни на газ з нинішніх 8300 грн. за тисячу кубометрів до 4800 грн. Більш того, після наших переговорів з керівництвом РФ ціну можна знизити ще на 25%, і вона складе: 3800 грн. за тисячу кубів», – сказав засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Юрій Бойко відзначив, що тарифна політика, режиму, що минає, призвела до того, що ціни на газ стали просто непідйомними для громадян.

«Тарифи підняли до космічного рівня і назвали це реформою. Всю країну посадили на субсидії, потім зрозуміли, що їх не вистачає, і почали обрізати, створювати штучні бар’єри для їх отримання. Весь цей бєспрєдєл по відношенню до людей: з цінами, тарифами, поверненням пільг, у питаннях субсидій – все, що накоїла влада, яка йде, – ми будемо випалювати розпеченим залізом », – підкреслив опозиційний політик.

Детальніше про це та про інші проблеми, які турбують мільйони українців, — пенсії, пільги і чому важливо підтримувати торгово-економічні відносини з РФ – дивіться у відео.

Ви можете поставити свої запитання Юрію Бойку на його Facebook-сторінці, у коментарях під відео або ж відправивши їх на пошту pressoffice.yb@gmail.com.

І, звичайно, не забувайте підписуватися на YouTube-канал Юрія Бойка!

Останні записи