Про це народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час робочої поїздки до Сум у вівторок, 26 березня.

Він підкреслив, що зниження вартості енергоносіїв є одним з ключових чинників підвищення конкурентоспроможності українських підприємств. «Чим дешевші енергоносії, тим більш конкурентоспроможні вітчизняні підприємства. Тому зниження їх вартості є одним із головних завдань на сьогодні – від цього залежить робота української промисловості, а відтак і розвиток економіки в цілому», – сказав опозиційний політик.

«У російських підприємств газ по 70 дол., а нашим продають по 350. Кредити в Європі під 2% річних, а у нас під – 22%. Як можна конкурувати в таких умовах? Конкурують, на жаль, тільки за рахунок низької заробітної плати. А до чого це призводить? До того, що люди їдуть на Захід, їдуть в РФ, туди, де вищі зарплати. Конкурувати за рахунок низької зарплати – значить оголяти робочі місця. У підсумку виходить замкнуте коло», – сказав Юрій Бойко.

«Вихід тільки один – знижувати вартість енергоносіїв, захищати свій ринок, лобіювати на зовнішніх ринках вітчизняну продукцію – тобто робити те, що робить будь-яка нормальна держава. Але нинішню владу це не хвилює, вона лише політичними спекуляціями намагається продовжити своє існування. Після нашої перемоги на виборах ситуація кардинально зміниться – ми переломимо негативну тенденцію в економіці, надамо підтримку промисловості, а фахівці повернуться в країну», – резюмував засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Нагадаємо, раніше Юрій Бойко заявив, що при укладанні прямих контрактів без посередників, залучених нинішнім керівництвом «Нафтогазу», граничну ціну на газ можна знизити до 3 800 грн за тисячу кубометрів для всіх категорій споживачів.

Останні записи