Про це кандидат в прем’єр-міністри від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час зустрічі з працівниками газорозподільної станції у Харкові в середу, 12 червня.

Юрій Бойко підкреслив, що переговори, які він і голова Політради опозиційної платформи – ЗА ЖИТТЯ Віктор Медведчук провели з главою «Газпрому» Олексієм Міллером, стали черговим етапом на шляху зниження вартості газу для України.

«Я вважаю, що ми дуже добре просунулися в частині укладення прямих контрактів на закупівлю російського газу зі зниженням вартості на 25%, що підтвердив керівник «Газпрому» Олексій Міллер. Це абсолютно правильно, тому що той же російський газ сьогодні проходить через Україну, Словаччину, доходить до Австрії, а потім заводиться назад в Україну на 100 доларів дорожче, ніж якби він купувався за прямими контрактами», – пояснив Юрій Бойко.

У вирішенні газових питань ми керуємося, перш за все, національними інтересами і виходимо з позиції прагматизму та необхідності захисту людей.

«Ми зможемо знизити комунальні тарифи, тому що максимальна ціна газу для всіх категорій споживачів – населення, комунальної сфери, промисловості – буде максимум 3800 грн за тисячу кубометрів. Це дозволить знизити ціни на хліб, цукор, на всі продукти, в собівартості яких є газова складова. Громадяни України отримають можливість купувати товари першої необхідності значно дешевше», – підкреслив опозиційний політик.

«Ми усунемо той безлад, який натворили з комунальними тарифами і прирекли людей на енергетичну бідність. І прямі переговори з РФ є для цього гарним інструментом», – наголосив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Юрій Бойко переконаний, що всі звинувачення на адресу опозиціонерів з боку влади не мають під собою ніяких підстав.

«Я не боюся будь-яких звинувачень, тому що за нами правда. Ми хочемо, щоб люди жили краще і мали можливість нормально користуватися комунальними послугами, купувати товари за нормальними цінами. І люди розуміють, що без відновлення торгових відносин з РФ це неможливо зробити», – резюмував Юрій Бойко.

Останні записи