Про це заявив народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ — ЗА ЖИТТЯ Юрій Мірошниченко на зустрічі з членами Європейської конфедерації профспілок, яка відбулася у Верховній Раді 14 лютого 2019 року.

Парламентар розповів, що незважаючи на в цілому дотримання Україною на законодавчому рівні європейських стандартів гарантій діяльності професійних спілок, для нашої країни дуже цінний досвід західних сусідів.

«З огляду на, що делегація Європейської конфедерації профспілок представлена ​​профспілковими об’єднаннями Польщі, Чехії та інших країн, у яких працюють українські трудові мігранти, хотів би звернутися до них з проханням активізувати просвітницьку роботу серед наших громадян з метою їх вступу у місцеві профспілки. Якщо місцеві закони дозволяють всебічно захищати і представляти трудові права українських громадян і налагодити співпрацю з дипломатичними і консульськими установами України у ваших державах, цей процес необхідно прискорити», —підкреслив у своїй промові Юрій Мірошниченко.

Парламентар також подякував гостям за візит в Україну і за увагу до проблем українських трудових мігрантів в Європі.

«Сподіваюся, побачене і почуте в Україні розширить ваш досвід і стане корисним у подальшій співпраці», — підсумував Юрій Мірошниченко.

Останні записи