Так прокоментував народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Мірошниченко конфлікт влади з власниками автомобілів на європейських номерах у прямому ефірі телеканалу «NewsOne».

Парламентарій наголосив, що ця ситуація є лише верхівкою айсберга, що витікає з загальних фінансових проблем населення. «Корінь проблеми не стільки у розмитненні автомобілів, скільки у тому, що люди не можуть дозволити купити собі авто з урахуванням усіх платежів. Вони шукають спосіб зменшити вартість автівки. Сьогодні авто вже не є елементом розкоші, а лише засобом пересування. А для деяких людей – це спосіб заробітку та утримання родини. Головною проблемою є питання, як підняти рівень життя і повернути гідність людям», – зазначив Юрій Мірошниченко.

Він підкреслив, що зростання добробуту населення – це головне завдання для ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, яку нещодавно було створено і до якої він приєднався. Ця платформа стала майданчиком, який об’єднує фахівців та професіоналів, які дійсно можуть зробити життя в країні кращим.

«Зараз ми опозиція, але я впевнений, що в найближчому часі ми зможемо сформувати уряд. І Юрій Бойко, який є кандидатом на пост президента від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, здатен покласти край війні та повернути людям можливість жити достойно у своїй країні, заробляти гідні кошти», – наголосив народний депутат.

«Насправді можна скільки завгодно боротися з людьми, які намагаються вижити. Але є лише один, реальний, спосіб розв’язання проблеми – загальне покращення рівня життя в Україні», – резюмував Юрій Мірошниченко.

Останні записи