Про це 28 березня заявив народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Мірошниченко під час зустрічі з лідерами делегації міжнародних спостерігачів Національного Демократичного Інституту (NDI), які проводять оцінку виборчого середовища під час чергових виборів Президента України.

«Нам необхідно бути чесними з нашими виборцями, тому ми повинні говорити не тільки про наш патріотизм, а й про реальний план припинення війни, захисту національних інтересів і напрацювання взаємовигідного партнерства зі світовими державами», – підкреслив парламентар.

Юрій Мірошниченко також зазначив, що пересічні українці як ніколи зацікавлені у проведенні чесних і прозорих виборів і підтримують ініціативи, які захистять результати волевиявлення.

«Іноземні партнери України також зацікавлені в легітимності нового президента, тому вони підтримують нас. Але, крім гучних заяв, світ чекає від нас покрокового плану щодо захисту інтересів нашої держави. І такий план є у засновника ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ і нашого лідера Юрія Бойка», – сказав Юрій Мірошниченко.

Останні записи