На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Мірошниченко під час виступу на другій щорічній Всеукраїнській конференції «Освіта дітей з ментальними порушеннями. Права та проблеми», яка відбулася 25 березня у стінах Київської міської державної адміністрації.

Говорячи про проблеми дітей з ментальними порушеннями, політик запросив усіх небайдужих до співпраці, долучатися до засідань Національної платформи «Україна дружня до аутизму», співорганізатором якої він є. «Це місце, де ми поєднали зусилля державних і недержавних інституцій, де виробляються проекти рішень та організовується комунікація. Результатом кожного засідання платформи є обмін напрацюваннями, зауваження та пропозиції, які беруться до уваги та в роботу відповідними фахівцями, профільними установами», – зазначив Юрій Мірошниченко.

Парламентар закликав учасників конференції поширювати інформацію, залучати людей, допомагати батькам та державі, не ставати в опозицію чи намагатися конкурувати, а навпаки – надавати підтримку один одному: «Це буде змінювати ситуацію в країні. Ми всі є однією командою і у нас одна мета – допомога людям, які виховують дітей з ментальними порушеннями та потребують уваги з боку держави та всього українського суспільства».

Підсумовуючи, він підкреслив важливість таких подій та висловив подяку організаторам заходу. «Сподіваюсь, що такі конференції стануть регулярними в нашій країні й будуть давати нові, потужні імпульси для розвитку дружнього середовища до людей з ментальними порушеннями», – резюмував Юрій Мірошниченко.

Останні записи