Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Мірошниченко, коментуючи майбутні парламентські вибори.

Опозиційний політик зосередив увагу на важливості повноважень законодавчої влади в Україні.

«Парламентська коаліція, яка утворюється за результатами виборів, формує уряд, відповідно, матиме вирішальне значення при реалізації державної політики», – сказав Юрій Мірошниченко.

Парламентар нагадав, що обираючи законодавчу владу, необхідно перш за все орієнтуватися на результати діяльності, професійність, почуття відповідальності і високі моральні якості кандидатів.

«На жаль, Верховна Рада нинішнього скликання, незважаючи на її оновлення, не виправдала очікуваних сподівань, що дозволило б її поважати, а тим більше –підтримувати», – підкреслив народний депутат.

Юрій Мірошниченко впевнений: політик, який балотується до парламенту, повинен керуватися високими моральними принципами і мати державницьке мислення.

«Народний депутат повинен керуватися не тільки інтересами своєї партії чи округу, а й дбати про весь український народ. Адже хто б і яку політичну силу не представляв, він завжди повинен пам’ятати – країна у нас одна!» – підсумував опозиційний політик.

 

Останні записи