Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Мірошниченко розкритикував законопроект №9511 «Про верифікацію та моніторинг державних виплат», згідно з яким будуть перевіряти пільги, субсидії, стипендії та інші соціальні виплати, які сплачуються за рахунок місцевих і державного бюджету або Пенсійного фонду.

Парламентар підкреслив, що дане рішення може поставити під загрозу не тільки виплату людям соціальних допомог, а й заслужених пенсій, розмір яких і так не є задовільним.

«Засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко неодноразово заявляв, що зменшуючи субсидії і підвищуючи пенсійний вік вирішити проблеми Пенсійного фонду неможливо», – зауважив Юрій Мірошниченко.

«Наша команда наполягає на необхідності розробки антикризового плану для Пенсійного фонду і проведенні індексації пенсій та соціальних виплат», – наголосив опозиціонер.

«Завдання усіх політиків – захистити людей, полегшити життя українських пенсіонерів. Зареєстровані Юрієм Бойко законопроекти, спрямовані на зниження тарифів на газ і списання заборгованості за комунальні послуги, можуть стати значним кроком для реалізації цих завдань. Я впевнений, що Юрій Бойко після перемоги на виборах зможе виправити ситуацію і забезпечити гідне життя усім громадянам України», – резюмував Юрій Мірошниченко.

Останні записи