За даними спеціалістів обсяги виробництва вантажних машин в Україні за останній рік скоротилися на 72,8% – з 486 до 132 одиниць, хоча саме ця частина українського автопрому залишається найбільш активною і перспективною.

Так прокоментував народний депутат України Юрій Мірошниченко ситуацію з автобудуванням в Україні сьогодні.

За словами опозиційного політика, останні роки вітчизняний автопром не демонструє бажаного розвитку.

«За історію незалежної України жоден іноземний автовиробник не побудував жодного заводу. Єдине, що було зроблено — це збір іномарок або машинокомплектів через кілька років після випуску тієї чи іншої моделі. Незадовільні результати роботи автопрому призводять до того, що серед власників і працівників цієї галузі зростає соціальна напруга і незадоволення», — зауважив політик.

Єдине, що тішить, заявив Юрій Мірошниченко, що за минулий рік зарплати у цій сфері зросли у середньому на 30%.

«Для розвитку цієї галузі потрібна продумана державна стратегія, що поставить у пріоритет саме цю сферу і буде стимулювати автобудування в Україні. Важливим є і стимулювання покупців, щоб вони віддавали перевагу продукції вітчизняного автопрому».

«Автобудування є важливою і перспективною галуззю в Україні та сподіваюсь, що у найближчий час вдасться вивести її з кризового стану, а команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ на чолі з Юрієм Бойко готова докласти до цього максимум зусиль», – підсумував Юрій Мірошниченко.

Останні записи