Негативна динаміка рівня життя і зниження соціальних гарантій призвели до того, що велика кількість молоді виїжджає на навчання та роботу за кордон.

Так народний депутат, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, Юрій Мірошниченко прокоментував катастрофічну ситуацію з безробіттям і міграцією серед молоді.

«На жаль, ми спостерігаємо ситуацію, у якій молодь не може знайти роботу за фахом в Україні. Також в країні не на належному рівні розроблені державні програми доступного житла і підтримки молодих сімей», – підкреслив опозиційний політик.

Парламентар наголосив на необхідності створення умов, за яких молодь перестане виїжджати з України в пошуках кращого життя.

«Необхідно дати їм гідну роботу, соціальний захист і підтримку. Саме такі цілі ставить перед собою наша команда на чолі з Юрієм Бойко», – заявив депутат.

Юрій Мірошниченко розповів, що протягом останніх п’яти років представниками їх команди, та ним особисто, на розгляд було внесено ряд законопроектів, які мають на меті змінити акценти соціальної та економічної політики.

«Команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ буде працювати для створення найкращих умов для української молоді. Щоб молоді фахівці залишалися в Україні та працювали на благо своєї країни. Мали змогу отримати якісну освіту, розвиватися та реалізувати себе, свій потенціал на Батьківщині», – резюмував Юрій Мірошниченко.

Останні записи