12 грудня в Києві відбулися збори партійного активу ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, в якому взяли участь представники різних політсил, серед яких і «Партія розвитку України», яку я маю честь очолювати. На зібранні ми обговорили ситуацію, що склалася в партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», і питання підтримки єдиного кандидата в президенти України від усіх опозиційних сил.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК в останні роки фактично став партією, але в суспільства був запит на майданчик, який об`єднав би всіх, хто прагне зупинити війну і перейти до розбудови України. Саме тому і було створено ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ – ЗА ЖИТТЯ.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ – це структура, що об’єднає усіх, хто не погоджується з тими подіями, які ми спостерігаємо сьогодні в Україні. Платформа об’єднає професіоналів, які знають як змінити ситуацію на краще і готові наполегливо для цього працювати. Вона дасть можливість кожному, хто знається на своїй справі і має бажання змінювати країну, реалізувати свої наміри на практиці.

Нами було визначено і нашого лідера – Бойка Юрія Анатолійовича. Саме він є тим, кому довіряють громадяни. Тим, хто зупинить війну і принесе в Україну мир, хто попіклується про найбільш незахищені верстви населення, хто віддасть перевагу професіоналам та фахівцям у своїй сфері, хто потурбується про інвестиції в країну, дасть молоді шанс для реалізації в себе вдома та забезпечить достойне життя кожній родині.

Підтвердженням цього є його цінності, довіра, яку йому висловлюють громадяни, що вже втомилися від скрутного життя в країні. Без сумніву, його поважають як депутати Верховної Ради, так і громадські діячі. Це людина, яка має високу кваліфікацію і високий авторитет, які необхідні, щоб зібрати і об’єднати професіоналів для досягнення нашої спільної мети – розбудови успішної, щасливої країни. Я вірю в Юрія Бойка та закликаю підтримати саме його, як єдиного кандидата від опозиції на виборах президента України.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ – це реальна можливість для кожного показати себе у єдиній ефективній команді. Приєднуйтесь до нової об’єднаної політичної сили, яка має потужних лідерів та підтримку людей! Час визначатися стрімко спливає – настав час працювати та перемагати!

 

Юрій Мірошниченко,

народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Останні записи