«Сьогодні відбулися дві події, які будуть визначати обличчя виборчої кампанії. З одного боку, один з вагомих гравців – чинний президент, запропонував свої послуги українцям. З іншого боку вийшов представник реальних опозиційних сил – ЮрійБойко»,- сказав парламентар, коментуючи  з`їзд ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ в  ефірі телеканалу «112 Україна».

Юрій Мірошниченко нагадав, що кілька місяців тому об’єдналися два найбільш рейтингові лідери опозиційних сил, Юрій Бойко і Вадим Рабинович, і було створено ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ – ЗА ЖИТТЯ.

Народний депутат підкреслив, що цей формат дозволив не лише політикам і депутатам, а й усім активним громадянам приєднатися до команди опозиціонерів, об’єднати професіоналів та діяти разом, для втілення сподівань, які зараз має уся Україна.

«Не лише схід, але і ті хто мешкає у західній Україні, чекають миру, хочуть нормально заробляти у себе в країні, не думати, куди б з України відправити своїх дітей на навчання.  Люди хочуть бути щасливими   і  відчувати впевненість у  завтрашньому  дні  у  своїй країні», – наголосив опозиційний  політик.

На думку Юрія мірошниченка, люди, які  приїхали  на з”їзд  ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗАЖИТТЯ ,  та мільйони людей, котрі спостерігали за надзвичайним з`їздом з телеекранів, зрозуміли, що у країни є альтернатива.

«У нас з вами є можливість повернути мир не покладаючи голови наших військових і мирних громадян, а шляхом діалогу, завдяки відповідальній і професійній політиці. Щиро вірю, що у нашої команди на чолі з її лідером Юрієм Бойком є можливість це реалізувати», – наголосив опозиціонер.

Останні записи