Про це заявив народний депутат Юрій Мірошниченко, коментуючи сьогоднішню кризу українського підприємництва і промисловості.

Парламентар зауважив, що головні причини такого стану справ — несприятливий інвестиційний клімат, який стримує приплив інвестицій з-за кордону.

«Факти показують, що якщо за 2010-2013 роки середньорічний приплив прямих іноземних інвестицій становив 6 млрд доларів, то у 2016-2018 роках – 2,6 млрд доларів. До того ж останні три роки їх приплив неухильно скорочується. На жаль, практика останніх років, показує, що вітчизняний виробник – незахищений. Однією з причин цього є квотування українських товарів для європейського ринку. Це зробило Україну постачальником сировини на експорт. Ніякої високотехнологічної продукції — практично не експортується», – сказав опозиційний політик.

Юрій Мірошниченко розповів, що команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ на чолі з Юрієм Бойко буде впроваджувати програми по створенню робочих місць в Україні, де буде гідна заробітна плата.

«Наш план — стимулювати підприємництво, адже саме це здатне знизити рівень безробіття, привести до зростання виробництва, збільшення надходжень до бюджету. Позитивні зміни в економіці неможливі без відновлення і подальшого розвитку промислового потенціалу. Влада має в першу чергу думати про сприятливий мікроклімат для інвестицій, захищеність та конкурентоспроможність товарів вітчизняних виробників. Наша команда здатна допомогти вітчизняним виробникам. Вони випускатимуть товари повного циклу виробництва з високою доданою вартістю», – завершив Юрій Мірошниченко.

Останні записи