Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Мірошниченко.

«Інавгурацією новообраного Глави держави остаточно завершується президентська виборча кампанія. З чим можна привітати український народ!» – сказав він.

Парламентарій наголосив, що в цілому виборча кампанія пройшла у демократичний спосіб із дотриманням стандартів вільних, чесних і прозорих виборів. Водночас політик виокремив низку суттєвих порушень, зокрема і проти кандидата на пост президента від опозиції Юрія Бойка. Серед них: відсутність представництва опозиції у ЦВК, перешкоди у веденні передвиборчої агітації, фальсифікації під час підрахунку голосів тощо.

Юрій Мірошниченко висловив очікування від новообраного Президента України: «Сьогодні набув повноважень новий Глава Української держави, який є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності, додержання Конституції, прав і свобод людини і громадянина. На мою думку, український народ сподівається на наповнення цих конституційних норм реальним змістом, надавши Володимиру Зеленському небачений в новітній історії нашої країни кредит довіри».

Політик окреслив основні виклики, які стоять сьогодні перед країною. «Встановлення миру в Україні, подальша розбудова демократичних стандартів та інститутів громадянського суспільства, економічне зростання, подолання корупції, підвищення соціальних стандартів є справою всього нашого суспільства, але роль Глави держави у відповідних процесах є ключовою», – підкреслив він.

Як доктор юридичних наук зі спеціальності конституційне право, Юрій Мірошниченко побажав Володимиру Зеленському твердо стояти на сторожі Конституції України та стати справжнім гарантом прав і свобод людини і громадянина.

Останні записи