На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Мірошниченко під час Всеукраїнського земельного форуму.

Опозиційний політик прокоментував позицію засновника ОПОЗИЦІЙНОЇПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрія Бойка стосовно одного з найважливіших питань аграрного сектору держави – ринку землі.

Юрій Мірошниченко нагадав, що було підписано меморандум з аграріями України, де Юрій Бойко взяв на себе зобов’язання представляти, захищати, а, за потреби, і лобіювати інтереси аграріїв на рівні державної влади.

Опозиційний політик підкреслив, що Юрій Бойко та його команда переконані – ринок землі має бути запроваджений не постановою політиків, а рішенням головного суб’єкта, джерела влади в Україні – народом: «Відкриття ринку землі має відбуватись за наслідками всеукраїнського референдуму. Це принципова і головна умова, за якої ми готові підтримувати ідею запровадження вільного ринку землі в Україні».

Юрій Мірошниченко наголосив на тому, що перед запровадженням вільного ринку землі в першу чергу необхідно завершити формування земельного кадастру, встановити розмежування державних та комунальних земель і створити сприятливі умови для потенційних власників землі.

«Як представник команди Юрія Бойка, можу засвідчити, що приймаючи рішення, пов’язані із земельним питанням держави – ми діятимемо виключно виходячи з інтересів аграріїв та всієї України!», – підсумував Юрій Мірошниченко.

Останні записи