Про це заявив народний депутат ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Мірошниченко, коментуючи законопроект про державну мову в Україні.

«Законопроект за своєю філософією не стимулює розвиток української мови, натомість обмежує використання інших мов», – підкреслив опозиційний політик.

За словами народного депутата, є суттєва відмінність між статусом та обов’язками державних службовців і тих, хто задіяний у недержавному секторі. Адже в недержавному секторі, відповідно до європейських стандартів, стимулюється використання мов національних громад аби культура та історія тих громад, які проживають на території країни, не губилась, зазнаючи асиміляції чи дискримінації.

«Було б дуже корисно, якщо б Верховна Рада ухвалювала закон про розвиток і підтримку української мови разом із законом про розвиток та підтримку мов національних громад», – наголосив парламентарій.

«Наша позиція полягає в тому, щоб підтримувати українську мову, стимулювати її розвиток, але ми не повинні обмежувати людей у використанні рідних мов у навчанні, засобах масової інформації, приватному житті та бізнесі», – резюмував Юрій Мірошниченко.

Останні записи