На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Мірошниченко 28 березня під час брифінгу в рамках проекту «Юрій Бойко – за чесні вибори!». Міжнародним спостерігачам та журналістам було презентовано моніторинг порушень виборчого законодавства під час передвиборчої президентської кампанії.

Парламентарій підкреслив, що команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ підготувала вже четвертий звіт, який висвітлює порушення в ході передвиборчої кампанії, в тому числі проти кандидата на пост президента Юрія Бойка. «22 березня наш представник у суді повідомив про апеляційну скаргу, яка розглядалася за позовом Юрія Бойка до Національної суспільної телерадіокомпанії України щодо визнання протиправною бездіяльності мовника з приводу нерозміщення ролика Юрія Бойка, який містив слова «президент збагатів у десятки разів, українські пенсіонери збідніли вдвічі». Суд апеляційної інстанції з формальних підстав залишив позов без розгляду. Юристи штабу розглядають можливість звернення до ЄСПЛ», – зазначив Юрій Мірошниченко.

Він наголосив, що такі дії є порушенням законної рівності кандидатів та не відповідають демократичним засадам. «Права і можливості всіх кандидатів повинні бути рівними, а вибори – чесними!» – підкреслив народний депутат.

prezentatsiya
Останні записи