Існує велика імовірність фальсифікації президентських виборів, але представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ роблять все, щоб їй запобігти.

Про це повідомив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ і координатор проекту «За чесні вибори» Юрій Мірошниченко під час сьогоднішнього брифінгу.

За словами політика, вже зараз спостерігачі ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ фіксують масові фальсифікації на виборчих дільницях по всій Україні, і найбільше порушень відбувається на спецдільницях.

“На спецдільниці № 631169 (виборчий округ № 168), яка знаходиться у пологовому будинку №1 міста Харкова, отримано 150 бюлетенів на 20 виборців. Я нагадаю, що, відповідно до закону, кількість бюлетенів може перевищувати кількість голосуючих на дільниці лише на 0,5%. У цьому випадку зазначена цифра більша у 7,5 рази. Це не поодинока ситуація: ризик фальсифікацій існує на всій території України», — заявив опозиційний політик.

Юрій Мірошниченко зазначив, що масові порушення законодавства під час голосування можуть вплинути на легітимність президентських виборів. Він також додав, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ продовжує стежити за ситуацією.

«Юрій Бойко особисто, його штаб і члени команди на місцях демонструють високі стандарти проведення виборчого процесу. Ми також докладаємо максимальних зусиль, щоб вибори президента України відбулися чесно і їх результати визнало українське суспільство, а також — на міжнародному рівні», – підсумував народний депутат.

Останні записи