Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, Юрій Мірошниченко під час робочої поїзди до Чернігівської області, де відвідав Чернігівський камвольно-суконний комбінат.

Під час спілкування з директором комбінату Мірко Ванджею обговорили проблеми та перспективи роботи підприємства.

Як зазначив Мірко Ванджи, серед головних проблем – дорогі енергоресурси та кредити і дефіцит кваліфікованих кадрів, адже люди, особливо молодь, масово виїжджають на заробітки за кордон. Юрий Мірошниченко зазачив, що вітчизняні підприємства анітрохи не гірші за іноземні, але їм потрібна державна підтримка, розумні інвестиційна та кредитна політика. І саме з такою програмою виступає засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ пЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

«Підприємства, які не мають можливості долучити обігові кошти, дешеві кредити, як це є в Європі. Потрібна здорова підтримка вітчизняного товаровиробника. Розвинута економіка визначає перспективу України. І легка промисловість , якій сьогодні доволі нелегко, має усі шанси для розвитку саме на Чернігівщині», – підкреслив Юрій Мірошниченко.

Юрій Мірошниченко розповів, що засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко знає, як повернути працездатну і талановиту молодь в Україну, зупинити процес міграції і вирішити проблему із Пенсійним фондом.

«Багато країн проходили через ці процеси. Але ми маємо дві суттєві проблеми. По-перше, якщо у нас 5 млн трудових мігрантів, то ми маємо величезну дірку у Пенсійному фонді. Ми маємо на одного працюючого 1,2 пенсіонера. Ще в 2012 році ми мали 1,5 працюючого на одного пенсіонера, але сьогодні ситуація змінилася так, що це вже стало реальною проблемою. Треба тих, хто працює за кордоном, повертати додому, щоб вони мали тут роботу із гідною платнею. Інакше ми ніколи не наповнимо Пенсійний фонд. Також висококласні спеціалісти від’їжджають до Росії – на такі ж підприємства, які були раніше побудовані по всій території СРСР, але в нас перестали працювати. Через це ми втрачаємо людей, які можуть після відновлення економіки надати можливість працювати нашим підприємствам. Мова йде перш за все, про машинобудування, літакобудування, космічну галузь. Тобто здебільшого галузі, які мають велику інтелектуальну складову. Нам потрібно створити умови для того, щоб людям було вигідніше працювати тут. Повернутися насильно їх не змусиш”, – розповів Юрій Мірошниченко про план дій Юрія Бойка.

Останні записи