Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Мірошниченко під час круглого столу «Законодавчі питання мобінгу і булінгу в Україні».

«Я сам закінчив школу-інтернат, тому питання булінгу для мене є особливо чутливим. Людина, яка не має підтримки зі сторони батьків і залишається сам на сам з такими викликами, тиском, переслідуваннями і знущаннями, особливо гостро це переживає і отримує психологічні проблеми, які у результаті буде складно побороти», – заявив Юрій Мірошниченко.

Він наголосив, що питання протидії мобінгу і булінгу треба обговорювати і системно вирішувати. «Адже це явище стосується не окремих жертв, а усього суспільства – і тих, хто піддається дискримінації, і тих, хто її вчиняє», – зазначив опозиціонер.

Народний депутат підкреслив, що для вирішення цих питань важливим є світовий досвід країн, які успішно долають цю проблему, в тому числі й на законодавчому рівні. «Ми повинні проаналізувати досвід європейських країн і сконцентруватися саме на профілактиці, а не на каральних санкціях за вже зроблену шкоду. Потрібно зробити усе для попередження таких проблем», – сказав Юрій Мірошниченко.

Опозиційний політик впевнений в тому, що законодавчі зміни дозволять попереджати та контролювати саму можливість виникнення інцидентів. Але також і вкрай необхідно інформувати суспільство, проводячи просвітницьку діяльність. «Ми повинні зрозуміти, що людина, яка піддається не лише фізичному, а й психологічному тиску, в якийсь момент починає сама себе звинувачувати, її самооцінка знижується і це може призвести до фатальних подій. Важливими є і зміни у самому суспільстві. Кожен повинен почати з себе і багато разів подумати перед тим, як будь-що говорити іншій людині, зважаючи на можливі наслідки», – резюмував Юрій Мірошниченко.

Останні записи