На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Мірошниченко в кулуарах Верховної Ради, коментуючи ухвалення змін до Конституції щодо стратегічного курсу на членство України в НАТО та ЄС.

Як зазначив опозиційний політик, позиція команди та кандидата в президенти Юрія Бойка, якого він підтримує, щодо участі України у військових блоках відома.

«Ми за позаблоковий статус України. Слід нагадати, що у розділі ІХ Декларації про державний суверенітет України від 16 липня 1990 року зазначено: «Українська РСР урочисто проголошує про свій намір стати в майбутньому постійно нейтральною державою, яка не бере участі у військових блоках», – зазначив народний депутат.

Юрій Мірошниченко підкреслив, що головним в ухваленні подібних рішень має залишатись думка громадян, адже в Україні саме народ є єдиним джерелом влади.

«Ухвалюючи такі доленосні для країни і громадян рішення, вкрай важливо почути думки людей, а не погоджуватися із ситуацією, коли рішення продиктовані політичною доцільністю», – заявив опозиційний політик.

«Зважаючи на те, що вступ до ЄС і НАТО передбачає делегування частини своїх суверенних прав цим міжнародним організаціям – мав би бути проведений референдум, перш ніж вносити зміни до Конституції і реалізовувати ці ініціативи», – підкреслив Юрій Мірошниченко.

Останні записи