Про це заявив народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Мірошниченко, коментуючи звіт Комітету виборців України (КВУ) за результатами довгострокового спостереження за підготовкою до чергових виборів Президента України (грудень 2018 – січень 2019).

Парламентар нагадав, що засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, кандидат у президенти України Юрій Бойко ще на початку виборчої кампанії чітко заявив, що виступає за чесні вибори.

Юрій Мірошниченко вважає, що у питанні забезпечення чесної виборчої кампанії ключовою є роль інститутів громадянського суспільства, зокрема такої авторитетної організації, як КВУ.

Аналізуючи звіт Комітету виборців України про виявлені порушення, опозиціонер звернув увагу на необхідність їх термінового усунення.

«КВУ закликає Верховну Раду прийняти законодавчі зміни, спрямовані на вирішення проблеми підкупу виборців. Йдеться про законопроект № 8270, який передбачає посилення відповідальності за підкуп виборців, а також надає правоохоронним органам додаткові інструменти для порушення результативних кримінальних справ», – сказав Юрій Мірошниченко.

На думку народного депутата, і неофіційний старт виборчої кампанії, і незаконна агітація, і тіньове фінансування виборчого процесу окремими кандидатами свідчать про те, що нинішні вибори будуть дуже напруженими.

«Можна тільки подякувати КВУ за проведену роботу, і їм та іншим організаціям громадянського суспільства побажати зберегти  об’єктивність і неупередженість у своїй діяльності. Зі свого боку команда кандидата у президенти України Юрія Бойка і особисто наш кандидат виступають за проведення прозорих, конкурентних, чесних і демократичних виборів, тому що тільки дотримання високих стандартів виборчого процесу стане гарантією легітимності новообраного глави держави і в очах українських виборців, і на міжнародній арені», – резюмував Юрій Мірошниченко.

Останні записи