Про це заявив народний депутат, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, Юрій Мірошниченко, коментуючи катастрофічну ситуацію, що склалася з фінансуванням системи вищої освіти в Україні.

«Випускники вузів поповнюють число безробітних України, що пов’язано із загальною несприятливою економічною ситуацією в країні, в результаті чого, безробіття в останні роки досягло рекордного рівня. Ситуацію посилює розрив між рівнем знань, умінь і навичок, які отримує випускник після закінчення вузу, і вимогами роботодавця», – заявив Юрій Мірошниченко.

На думку політика, недофінансування відображається не тільки на економічній ситуації в країні, а й демографічній.

«Економити на вищий освіті і урізати витрати на неї – це шлях до бідності. Успішні країни світу навпаки нарощують інвестиції з усіх джерел в освіту, адже розуміють, що молоде покоління, отримуючи якісну освіту і маючи можливість реалізувати отримані знання і навички на Батьківщині, є колосальним потенціалом і ресурсом для всіх сфер життя країни”, – зазначив Юрій Мірошниченко.

Політик підкреслив, що для кожного кандидата в президенти пріоритетами повинні стати мир, економічне відродження та інвестиції в молодь, як майбутнє країни.

“Це розуміють всі досвідчені управлінці, цим не можуть нехтувати керівники країни, які вірять і піклуються про життя свого народу і розвиток країни. Можу сказати, що Юрій Анатолійович Бойко згуртовує навколо себе фахівців, в результативності та дієвості яких немає підстав сумніватися», – підсумував Юрій Мірошниченко.

Останні записи