Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат від Опозиційною платформи – За життя Юрій Мірошниченко, коментуючи можливість проведення дострокових парламентських виборів.

Політик зазначив, що Конституцією України дострокові парламентські вибори визначені як екстрена обставина, пов’язана із непрацездатністю парламенту.

«Відсутність сильної коаліції робить Верховну Раду недієздатною, тому відштовхуючись від відповідних конституційних підстав, депутатська група від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала проект Постанови про дострокове припинення повноважень парламенту», – сказав Юрій Мірошниченко.

Парламентар підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ бачить себе одним з провідних учасників складу нового парламенту.

«Для вирішення першочергових державних завдань необхідний дієздатний парламент з сильною коаліцією, тому ми, користуючись довірою мільйонів українців, які вимагають припинення війни і відновлення економіки, докладемо всіх зусиль, щоб її сформувати!» – підсумував Юрій Мірошниченко.

Останні записи