Про це заявив народний депутат України Юрій Мірошниченко, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, коментуючи програму кандидата у Президенти України Юрія Бойка.

Політик зазначив, що українська молодь не тільки здобуває освіту за кордоном, а й залишається там для самореалізації.

«Необхідно створити умови і сприяти навчанню, а також підвищенню кваліфікації, щоб втілити і реалізувати напрацювання і проекти, які генерують світлі голови нашої Батьківщини», – впевнений Юрій Мірошниченко.

Зі слів опозиційного політика, сьогодні українська освіта переживає кризові часи: хронічно не вистачає фінансування на розвиток галузі і зарплати працівників.

«Недивлячись на постійні обіцянки влади про поліпшення ситуації, реальність показує тільки погіршення становища навчальних закладів та працівників освіти», – констатував нардеп.

Юрій Мірошниченко також зазначив, що реальне фінансування освіти за останні п’ять років помітно знизилося.

«Нинішня влада продовжує систематично занижувати планові бюджетні показники в освіті, що не може не впливати на рівень знань школярів. Факти свідчать про те, що за результатами ЗНО з української мови та літератури бар’єр не подолав кожен сьомий абітурієнт, з математики – поріг не подолали 19% учасників тестування, що у середньому на 4% більше, ніж у попередні роки. Це свідчення того, що необхідно посилити кадровий склад навчальних закладів, поліпшити умови праці і підвищити заробітну плату. А школярам необхідно показати перспективу, щасливе майбутнє у своїй країні», – пояснив опозиційний політик.

Він зазначив, що програма ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ і її лідера Юрія Бойка передбачає значне збільшення фінансування програми будівництва і реконструкції освітніх установ.

«Спрямовані на освіту кошти будуть становити не менше 7% ВВП, мінімальна зарплата вчителя становитиме 12 тис. грн. Для мене, як для батька і для громадянина, який турбується про майбутнє України, країни, де хочеться жити, – дуже важлива якісна освіта, комфортні умови і безпека дітей у школі. Я впевнений, що саме професійна команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зможе це забезпечити», – підсумував Юрій Мірошниченко.

Останні записи