Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Мірошниченко.

«Минуло вже 4 роки з моменту підписання Мінських угод. На сьогодні вони виконують свою головну функцію – припинення масштабних бойових дій. Однак потрібен рух далі – до встановлення повноцінного миру в Донбасі і відновлення цього регіону», – зазначив опозиційний політик.

Юрій Мірошниченко як юрист-конституціоналіст дає юридичний аналіз ситуації: «Україна як сторона Мінських угод, які стали компромісом, має за ними як надбання, так і зобов’язання. Поки сторони цих угод, у т.ч. Україна, визнають їх чинність для себе, потрібно намагатися їх виконувати, або шляхом переговорів віднайти кращий формат вирішення ситуації в Донбасі».

«Ці жахливі події відбуваються на нашій території, і наша країна несе найбільші втрати – як людські, так і матеріальні. Тому для нас це питання носить зовсім не теоретичний, як, можливо, для інших учасників Мінського формату, а дуже трагічний і прикладний характер», – підкреслив парламентарій.

Оптимальний вихід для України Юрій Мірошниченко бачить в обранні главою держави справжнього опозиційного кандидата Юрія Бойка. «Переконаний в одному – наш кандидат у Президенти Юрій Бойко – єдиний політик в Україні, який знає як і зможе добитися миру в Донбасі на прийнятних для України умовах. Саме обрання Юрія Бойка на пост глави держави дозволить досягти повноцінного миру та відновити Донбас, забезпечити стабільність та розвиток всій Україні», – резюмував народний депутат.

Останні записи