На цьому наголосив народний депутат, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, Юрій Мірошниченко в ефірі телеканалу «NewsOne». Парламентар зауважив, що активна фаза президентської виборчої кампанії ще не розпочалась, але багато хто з народних депутатів вже почав активно агітувати за свого кандидата. Юрій Мірошниченко підкреслив, що головним завданням кожного українського політика, який активно висловлює підтримку кандидату у президенти, є ознайомлення громадян з програмою кандидата, його командою та змінами в країні, на які очікують люди.

«Широке виявлення прихильності є абсолютно нормальним. Таким чином ми даємо вибір громадянам обрати того кандидата, який їм найбільш імпонує. Депутат може відкрито виявляти свою прихильність або робити це неформально. Я член команди ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ і підтримую нашого кандидата – Юрія Бойка. Окрім інших переваг, саме великий досвід Юрія Бойка у політиці допоможе зупинити війну. Він єдиний, хто готовий заради миру в Україні починати переговорний процес та пропонує зрозумілі кожному українцеві кроки щодо поліпшення життя і налагодження економічної ситуації в країні», – зазначив Юрій Мірошниченко.

Він також звернув увагу на те, що саме досвід, авторитет, бачення майбутнього для України та сильна команда фахівців, які можуть втілити це у життя, має вирішальне значення при виборі кандидата. «Я сподіваюся, що ці президентські вибори пройдуть під гаслом чесної конкуренції й розумного вибору. І хотів би, щоб політики не обливали брудом своїх конкурентів, а висвітлювали переваги. Наше завдання зараз – дати громадянам можливість обрати серед достойних, а не доводити, що обирати немає з кого», – резюмував опозиційний політик.

Останні записи