Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко під час зустрічей з жителями Кіровограда (нині Кропивницький).

Питань до народного депутата багато – і про програму кандидата в президенти Юрія Бойка, і про те, що відбувається в партії.

«Припинення війни і боротьба з бідністю – таким бачить своє головне завдання засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко. Другий важливий крок – це зупинити тарифний геноцид, скасувати всі антилюдські реформи нинішньої влади і почати відновлювати економіку, створювати нові робочі місця, підтримати малозабезпечених громадян, забезпечити стабільне майбутнє для молоді. І те, що Юрій Бойко та його команда можуть це зробити – сумнівів не викликає. Є вже і напрацьовані законопроекти, і чітке розуміння, що і як необхідно змінювати в державі», – сказав Юрій Павленко.

Що стосується ситуації в партії, то, як підкреслив Юрій Павленко, тільки йдучи єдиним опозиційним фронтом можна перемогти цей режим.

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ – це єдина реальна опозиція. І рейтинг Юрія Бойка доводить, що люди бачать в ньому єдиного політика в Україні, який може принести мир в країну. На жаль, союз «Мураєва-Вілкула» – це союз на догоду владі, а їх опозиційність шита білими нитками. І реалізувати мирний план вони не зможуть, оскільки знаходяться під санкціями РФ», – зазначив опозиційний політик.

Юрій Павленко в рамках робочої поїздки побував у пологовому будинку, в районних центрах соцобслуговування, відвідав школу мистецтв.

Останні записи