Про це заявив народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко.

Політик зазначив, що в Україні стрімко погіршується демографічна ситуація. За даними Держстату, на 1 січня 2019 року чисельність населення нашої країни склала – 42 млн 153 тис. осіб. За минулий рік кількість українців зменшилася на 233,2 тис. осіб (за 2017 рік – на 198,1 тис., а за 2016 – на 176 тис. осіб).

«Таким чином, з січня 2018 по січень цього року Україна в середньому в місяць втрачала 19 тисяч населення. Тобто, у 2018 році країна щомісяця втрачала майже на 3 тисячі людей більше, ніж в попередньому 2017 році. Ці дані показують, що демографічна ситуація в країні критична. Україна входить в десятку країн світу за темпами зменшення кількості населення. За період з 1991 по 2018 роки людські втрати склали понад 18% населення. В реальності вони можуть виявитися ще більшими, тому що останній перепис населення проводився у 2001 році», – розповів Юрій Павленко.

Парламентар підкреслив, що головними показниками демографічної кризи в Україні є падіння народжуваності, зниження тривалості життя і масова міграція.

«У 2018 році кількість померлих перевищувала кількість народжених. Кількість новонароджених склала майже 336 тисяч чоловік, а кількість померлих 587 тисяч людей, тобто на 100 померлих припадало 57 новонароджених. А низькі зарплати та відсутність робочих місць провокують трудову міграцію, що призводить до втрати молодого населення, перетворюючи демографічну кризу в незворотний процес. Якщо не вживати невідкладних заходів, то темп зменшення чисельності населення буде тільки зростати, населення старіти, а економіка падати», – наголосив опозиційний депутат.

Юрій Павленко впевнений, що для вирішення цих проблем потрібно кардинально змінити державну політику, яка нині націлена лише на розвал і знищення соціальної, медичної та інших галузей.

«Врятувати Україну можливо лише зі зміною діючої влади. Зовсім скоро відбудуться вибори й від кожного голосу залежить припинення війни та майбутнє України. Засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, кандидат в Президенти Юрій Бойко має чіткий план порятунку та мирного розвитку України. Здобувши перемогу, він скасує антинародні реформи, поверне нашій країні реальну незалежність та забезпечить гідне життя кожному громадянину!», – резюмував Юрій Павленко.

Останні записи