Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ — ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко заявив в ефірі політичного ток-шоу «Пульс» на телеканалі «112 Україна».

Коментуючи нинішній стан тарифної політики в Україні, Юрій Павленко зазначив, що знизити ціни на газ реально. Втім, чинна влада на це ніколи не піде, адже її стримують зобов’язання перед Міжнародним валютним фондом (МВФ).

«МВФ не цікавить, яка у нас ціна на газ чи тарифи. Їм потрібні гарантії, що взяті у них кошти повернуться назад. Нинішній уряд не знайшов нічого кращого, як гарантувати їм погашення кредитів коштом кожного конкретного українського громадянина», – сказав Юрій Павленко.

Парламентарій впевнений, що способів повернення коштів МВФ є достатньо. І точно не за рахунок людей, які й так опинилися на межі зубожіння.

«Можна знайти інші способи: через розвиток економіки, боротьбу з корупцією, наведення порядку на митниці, скорочення видатків на органи влади та багато інших джерел. При цьому підвищуючи виплати, мінімальну пенсію, прожитковий мінімум, заробітні плати. Я думаю, що впродовж року можна стабілізувати економічну ситуацію в країні. І, звісно, потрібно знизити тарифи, щоб люди могли сплачувати за ними. В іншому випадку – на житлово-комунальну сферу очікує повний крах. Так само і на промисловість, бо нинішня ціна на газ робить виробництво неконкурентоспроможним. На жаль, чинна влада повертає нас в ХІХ століття, щоб ми переходили з газу на дрова. Тому рішення щодо зниження ціни на газ потрібно приймати негайно!» – наголосив Юрій Павленко.

Народний депутат підкреслив, що вихід із ситуації, в якій опинилася Україна, є. Рецепт дуже простий і залежить виключно від кожного українського громадянина.

«Я прошу кожного громадянина взяти у руки платіжку, і порівняти нинішню ціну з тією, що була п’ять років тому. Аналогічно порівняти свій дохід і прийняти рішення: якщо все подобається – хай керує чинна влада, якщо ні – тоді вона має піти. Вибір за вами, і я переконаний, що він буде правильним!» – резюмував Юрій Павленко.

Нагадаємо, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко зареєстрував законопроект №9403, згідно з яким ціна на газ для всіх категорій споживачів не повинна перевищувати 4 900 грн за тисячу кубометрів.

Останні записи