Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко заявив в ефірі політичного ток-шоу «Український формат» на телеканалі «NewsOne».

«У нинішнього покоління нормальні душа, серце та мораль. Звичайно, у нього є проблеми, воно не завжди стоїть на сильних плечах, але я точно знаю, що нинішня молодь – це дуже хороша перспектива для нашої країни», – зазначив опозиційний депутат.

Але разом з тим, Юрій Павленко звернув увагу на те, що в Україні відсутня повноцінна державна політика щодо молоді. Внаслідок цього молодь сьогодні вимушена мігрувати з країни у пошуках кращої долі.

«Одна частина молоді, більш сильна, змушена шукати нормальний заробіток і самореалізацію за кордоном. А друга частина, нажаль, в силу відсутності повноцінної політики держави, починає деградувати. Чому це відбувається? Тому, що держава нічого не пропонує молодій людині та зовсім не реагує на її реальні потреби. Державна програма підтримки молоді відсутня. А існуючі програми стосуються виключно фестивалів, розваг, концертів. Але наголошу, що державна політика – це не тільки розваги, а, в першу чергу, забезпечення потреб молодої людини: мати житло, автомобіль, якщо створюється сім’я – забезпечувати потреби дитини та своєї дружини», – наголосив Юрій Павленко.

Народний депутат впевнений, що для того, аби молоді люди не виїжджали з рідної країни на чужину, потрібно створити відповідні умови.

«Три складові: економічна – робота з гідною заробітною платою, соціальна –медичне та освітнє забезпечення. І ще одна важлива складова – психологічна. На жаль посадовці дозволяють собі хамство і не повагу по відношенню до молоді, демонструється відкрита зневага до цілого покоління. Говорячи, що взяли на роботу кращих, мають на увазі тих, хто здобув іноземну освіту. Але необхідно покращувати якість надання освіти в українських навчальних закладах і працевлаштовувати, в першу чергу, випускників вітчизняних вишів», – резюмував Юрій Павленко.

Останні записи