Останні п’ять років Україна не живе у мирі, а знову бореться за свою незалежність.

Про це заявив народний депутат Юрій Павленко, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, під час робочої поїздки до міста Коростень Житомирської області з нагоди Дня захисника Вітчизни, що відзначається 23 лютого. У Коростені політик відвідав воєнно-історичний комплекс, музей «Скеля», який зберігає пам’ять воєнних років, та поспілкувався з ветеранами.

«Знаходячись сьогодні у «Скелі», ми згадуємо про Велику Вітчизняну війну, про її героїв. Водночас, останні п’ять років Україна не живе у мирі, а знову бореться за свою незалежність. Припинення війни, безпека та соціальний захист є сьогодні головними бажаннями кожного українця, а тому і головною ціллю Юрія Бойка та його команди», – зазначив Юрій Павленко.

Гарантії та реалізація прав захисників України є пріоритетним завданням для ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, підкреслив політик.

«Ветерани, що відстоювали свободу та інтереси України у минулому, та чоловіки, що вражають своєю мужністю, боронячи країну сьогодні – усі вони заслуговують на вдячність, повагу та життя у достатку. Від щирого серця вітаю українських захисників з Днем захисника Вітчизни. Міцного здоров’я, нехай мужність та сила не полишають вас. Ми завжди пам”ятатимемо про ваш подвиг і гарантуємо гідне пенсійне забезпечення та пільги», – резюмував Юрій Павленко.

Останні записи