Про це 23 травня заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко.

«Питання оздоровлення дітей не менш важливе, аніж їх навчання. І непрофесійний підхід до його вирішення не припустимий. У Житомирській області, порівняно з 2017 роком, кількість оздоровчих таборів скоротилася із 14 до 10. А територіальне обмеження та нікому не потрібні бюрократичні процедури порушують право дитини на оздоровлення і відпочинок. Сьогодні на сесії Житомирської обласної ради була затверджена гранична вартість путівки до закладу оздоровлення і відпочинку — 6 500 тис. грн та закладу санаторного типу — 8 400 тис. грн. Путівки до таборів біля моря можна придбати навіть дешевше. Житомирська облдержадміністрація повинна відповідальніше ставитися до написання програм, особливо тих, що стосуються дітей», — наголосив парламентар.

Юрій Павленко вже готує звернення до відповідних органів щодо порушення законодавства місцевими адміністраціями та виконкомами Житомирщини.

«Амплітуда» таких порушень сягає максимального значення: від відсутності необхідних ліцензій у так званих оздоровчих дитячих закладах, до невикористання системи PROZORRO у сфері надання субвенцій, що фактично загрожує зривом оздоровчої кампанії. Тобто зривом – на державному рівні. А ось дехто гарно може підзаробити, беручи з батьків гроші за «путівки». Я переконаний, що літні дитячі табори не повинні пустувати. І ще більше я переконаний у тому, що ніхто не має права грабіжницьки заробляти на оздоровленні дітей. Тому – моя робота із виправлення даної ганебної ситуації вже фактично розпочата», — резюмував народний депутат.

Останні записи