На цьому наголосив народний депутат України Юрій Павленко від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, виступаючи з трибуни Верховної Ради.

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ наполягає, аби не лише чинний Президент України, а й Верховна Рада разом з Кабінетом міністрів відійшли в історію. Усе, що ними було зроблено за п’ять років, — це бідність українських сімей, розкол і протистояння в українському суспільстві. Українці на останніх виборах показали владній коаліції “червону картку”, чітко виказавши своє розчарування та вимогу негайних змін», – зазначив політик.

На думку опозиційного депутата, оскільки щоденно нинішня Верховна Ради створює лише нові проблеми для українців, країні потрібен новий парламент — він вирішуватиме проблеми людей і громадяни України йому довірятимуть.

«Проте перед тим як піти, народні депутати повинні проголосувати за низку життєво необхідних Україні законів. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА -ЗА ЖИТТЯ наполягає на необхідності розглянути за ті лічені пленарні дні, що залишилися для роботи у нинішньому складі, перш за все тих законопроектів, які є вимогою наших виборців і мають першочергове значення для кожної української сім’ї», – наголосив Юрій Павленко.

Це закони щодо впорядкування та недопущення підвищення цін на природний газ, списання заборгованості населення за комунальні послуги, про статус і соціальний захист цивільних громадян, які постраждали внаслідок бойових дій, а також щодо посилення соціального захисту дітей, які постраждали внаслідок збройних конфліктів.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА -ЗА ЖИТТЯ вимагає розглянути проект Постанови про забезпечення відновлення конституційних прав чорнобильців та внесення відповідних змін до державного бюджету на 2019 рік.

Крім того, негайного розгляду потребують законопроекти про забезпечення належного рівня соціального захисту родин з дітьми; про підвищення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати; про підвищення рівня соціального захисту малозабезпечених сімей та дітей з таких сімей.

«Ми вимагаємо від голови Верховної Ради України обґрунтованої відповіді, чому ці законопроекти вже тривалий час не включаються до порядку денного? Усі ці законопроекти надзвичайно важливі для кожного українця, адже захищають інтереси громадян, особливо соціально вразливих верств населення – пенсіонерів, людей з обмеженими можливостями, багатодітних сімей, дітей-сиріт. Їхній розгляд має відбутися без найменших зволікань», – резюмував Юрій Павленко.

Останні записи