Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко.

Він наголосив, що будь-які намагання «опозиційних» опонентів не пустити Юрія Бойка до другого туру президентських виборів є марними.

«Юрій Бойко – єдиний кандидат, який має реальний мирний план порятунку та розвитку України. І з ним категорично не хочуть дискутувати ані Порошенко, ані Тимошенко, ані Зеленський. Вони не хочуть говорити про мир, тому що їм нема чого запропонувати. Можливо, вони й хочуть, але не можуть завершити війну на сході», – підкреслив Юрій Павленко.

Політологи визначають Юрія Бойка як політика, котрий на перше місце ставить питання відновлення миру.

«Він сьогодні є найбільш відомим і визнаним політиком, який відстоює мир на основі переговорів і компромісів», – заявив директор Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна» Андрій Єрмолаєв.

Юрій Павленко додав, що перед днем ​​голосування все більше людей будуть орієнтуватися на лідера тієї ідейної та політичної платформи, яку вони підтримують.

«Люди розуміють, що сенсу голосувати за явних аутсайдерів немає, голос просто пропаде. І якщо прихильники миру прийдуть 31 березня на дільниці і підтримають Юрія Бойка – шанси на припинення війни і відродження країни різко зростуть. Майбутнє України залежить від кожного з вас. Прийдіть і проголосуйте за мир!» – резюмував Юрій Павленко.

Останні записи