Людина є найціннішим скарбом кожної країни, громадяни, що невтомно працюють на її благо.

Про це заявив народний депутат Юрій Павленко, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, під час нагородження переможців щорічного загальноміського відкритого рейтингу популярності «Гордість міста» у Коростені, Житомирська область.

Відзнакою «Гордість міста» коростенці дякують своїм землякам за талант, професіоналізм та досягнення у найрізноманітніших сферах життя.

«Сьогодні ми відзначаємо найталановитіших, найуспішніших коростенців. Їх вклад у ту чи іншу галузь важливий не лише для Коростеня, а для всієї України. Людина – ось, що є найціннішим скарбом кожної країни. Громадяни, що невтомно працюють на її благо. Приємно бачити на сцені стільки талановитої молоді. Водночас, і люди старшого віку ще не вичерпали свого таланту та натхнення», – зазначив Юрій Павленко.

Народний депутат вручив нагороди у номінаціях “Краща родина року”, “Партнерство та розвиток”, “Високий рівень соціальної відповідальності” та категоріях “Дбайливий господар”, “Гуманна справа року”.

Серед нагороджених відзнакою «Гордість міста», депутати Коростенської міської ради, опозиціонери Віктор Ходаківський та Андрій Гурінчук. Віктор Ходаківський – директор Коростенського міського ліцею, визнаний кращим керівником установи, організації, комунального підприємства. Андрій Гурінчук та команда баскетбольного клубу «Коростень», головним тренером якої він є, визнані спортивною гордістю міста.

«Від щирого серця вітаю усіх нагороджених сьогодні. Бажаю вам ще більших успіхів у майбутньому. Мрійте й досягайте бажаного. Миру, злагоди та наснаги на нові здобутки. Кожен з нас опанував різні професії та прагне досягти у них небачених висот. Усі разом, своєю працею, ми будуємо сильну й успішну Україну, творимо світле майбутнє для наступних поколінь та славимо свою країну у світі», – привітав переможців Юрій Павленко.

Останні записи